bilgi
MERHABA
EĞER ÜYE DEĞİLSENİZ
LÜTFEN ÜYE OLDUKTAN SONRA
SİTEYE GİRİNİZ ŞİMDİDEN
TEŞEKKÜR EDERİZ
bilgi
MERHABA
EĞER ÜYE DEĞİLSENİZ
LÜTFEN ÜYE OLDUKTAN SONRA
SİTEYE GİRİNİZ ŞİMDİDEN
TEŞEKKÜR EDERİZ
bilgi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bilgi

bilgi üzerine kurulu sit

AnasayfaportalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

OTOBÜS ŞÖFÖRÜ SERKAN:D:D

YazarMesaj
Admin
Admin

Rep Gücü : 737

OTOBÜS ŞÖFÖRÜ SERKAN:D:D Empty
MesajKonu: OTOBÜS ŞÖFÖRÜ SERKAN:D:D   OTOBÜS ŞÖFÖRÜ SERKAN:D:D Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:38 pm

Serkan ölünce cennetin kapisinda kuyruga girer.Hemen önünde bekleyen adam pederdir. Kapida bir melekbeklemektedir.Melek pedere sorar:)))Hiç günahın var mı peder ?Aziz melek ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim. Karımave çocuklarima sadik kaldim.Insanlara ve hayvanlara hep yardim ettim.. Melek : Çok iyi, bunları biliyorduk zaten. Al sana cennetin gümüş anahtarı der.Ve sonra Serkan'a döner.))) Senin hiç günahın var mı? ; Serkan:Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım.Tanrıya duaetmedim etmedim açikçasi, inancim da zayifti ve bir günahim vardi.. Çoksert ve hizli otobüs kullanirdim .. Melek Serkan'a döner vebunu da biliyoruz.. )))Çok iyi al sana cennetin altın anahtarı.. Peder bu olaya çok sinirlenir: Ben hayatımı tanrıya adadım siz de gidipBu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz,haksızlık değil mi ?!! Melek gülerek: ..))) Oglum sen vaaz verirkenherkes uyuyordu amaSerkan otobüs kullanirken herkes dua ediyordu. Skor farkli yani! Smile)
http://alew.yetkinforum.com

OTOBÜS ŞÖFÖRÜ SERKAN:D:D
1 sayfadaki 1 sayfası